01.12.11

Асоціації

Ходить блогами забавка в асоціації. От і я напросилась до Іринки.
Поїхали...

Дитинство -моя Софійка, маленька дівчинка, що вірить в казку. Купа іграшок, теплий дім, щось смачненьке. Перші слова, кроки, посмішки, відкриття нового і нові досягнення.
Цікаво, що асоціація не з власним дитинством, а з дитинством моєї малечі)

Мама - підтримка, любов, ніжність. Нажаль я не завжди мала(маю) підтримку і розуміння від мами. Але вона є і я її люблю. Дуже. Для своєї дитини хочу бути подругою, не боятись показати як я її люблю і дати їй відчуття того, що як би життя не склалось я завжди поруч.

 книга- люблю книги. Люблю їх запах коли вони нові, ще склеєні сторінки. Починаєш читати і переходиш в інший вимір. Асоціація - я сиджу на широкому підвіконні, закутана втепли коц, запах кориці))). На вулиці хуртовина, а мені тепло і затишно. Читаю книгу. Якийсь роман, щось з класики. (коли таке буде?)
Друга асоціація-читаю казку своїй доні і так нам тепло і добре. (кожного дня))))

мрія - щоб мої найрідніші були здорові. Це не абстрактно, бо маємо в сім"ї проблему.Ну, раз я чітко знаю чого хочу, то так воно і буде. Тому асоціація з веселим , щасливим, сповненим сил та енергії сімейством.

щастя - позитив, радість, обійми, відчуття польоту

Новий рік (як свято) - ялинка, мандаринки, шампанське, музика, сміх, радість, феєрверки, сніг. Стандартні асоціації)). Останнім часом святкуємо в маленькому сімейному колі. Дуже по домашньому і тепло.


образа - самотність, сум. От вчора не думаючи образив мене чоловік (засранець). І сам про то жаліє, але якись такий біль на душі залишився. Асоціація - думати перед тим, як щось говорити, щоб не ображати дорогих нам людей.

Якось так.

Гарного всім дня і тільки хорошого настрою!!!
Хто матиме бажання продовжити забавку, пишіть!

2 коментарі:

 1. Мар"янко, було цікаво почитати про тебе !!!
  На превеликий жаль, в житті не завжди все складається так як нам того хочеться !!!
  Хай тобі щастить завжди і у всьому !!!

  ВідповістиВидалити
 2. В твоїх асоціаціях - як в книзі, яку читаєш на підвіконнику:)
  Бажаю щастя, кохання і здійснення усіх-усіх мрій!!!

  ВідповістиВидалити