24.12.11

Подарунок для Миколайка

Бавились ми на посиденьках в забавку Анонімний Миколай. Цікава така забавка, скажу вам. Хоч я з самого початку здогадувалась хто мені готуватиме подарунок, але від тої здогадки було ще цікавіше і нетерплячіше)). Коли підтвердились мої здогадки, я довго танцювала по хаті. Що саме мені приніс Миколайко похвалюсь завтра (невчасно розрядились батерейки в мому фотику). А мені йти на здибанку  з пустими руками геть не пасувало. То я теж підготувалась))

Листівочка за скетчем від Челлендж блогу от СкрапLandХочу взяти участь з цією листівочкою в завданні "Традиційне Різдво"
від блогу Штампи з любов'ю...

щоб взяти участь у заданні №6 

 • створіть листівку за традиційною палітрою: ЧЕРВОНО-ЗЕЛЕНУ, залиште посилання на наш блог в своєму пості. І посилання на вашу роботу залиште тут в Інлінкз.
 • Завдання діє до 5 січня 2012 року


 А на подарункове горнятко зв"язала (виявляється ще пам"ятаю як то робиться) теплого меланжевого светрика, щоб довгими зимовими вечорами чайочку було тепло))

5 коментарів:

 1. Яка краса!!! І листівка, і светрик просто чудові!! Молодчинка!
  Бажаю успіху в завданні!!

  ВідповістиВидалити
 2. Листівка така гарненька!!Бажаю успіху у завданні, тримаю кулачки за тебе))))

  ВідповістиВидалити
 3. Мар'янко, яка ж ти молодчинка!!! Такі казкові подаруночки зробила своєму Миколайчику!!! Від светрика я просто млію!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Краса! Заходь на солоденьке http://svoimurykamu-tata25.blogspot.com/2011/12/blog-post_2774.html

  ВідповістиВидалити
 5. Класна листівка - така домашня і затишна=) чи то сімейна=))) І светрик для кружечки супер - я все мрію про такий=)

  ВідповістиВидалити